אפליקצית המוזיקה החכמה שלומדת את הטעם שלכם – הכירו את DEEZER

  • שי 

לאחר מעל לעשור של הצלחה מסחררת בצרפת ומספר מדינות נוספות באירופה, אפליקצית המוזיקה DEEZER, שבעזרת אלגוריתם עם לפחות 14 פרמטרים לומדת איזה שירים אנחנו אוהבים, השיקה לראשונה את השירות שלה בישראל עם הצעה שקשה לסרב לה – שבועיים ראשונים של שימוש בחבילת הפרימיום פלוס, אשר צפויה לעלות 19.90 ש”ח מדי חודש, ללא עלות ולאחר מכן הרשמה בעלות של שקל אחד למשך שלושה חודשים. כן, מה ששמעתם – שקל אחד לכל שלושת החודשים האלו.

כאשר שמעתי לראשונה את השם הזה, בערך שבוע לפני מסיבת העיתונאים שנערכה ב11 לדצמבר בתל אביב אשר הכריזה על ההשקה, ניגשתי לחנות האפליקציות והופתעתי לגלות כי יש לדיזר כבר מעל מאה מיליון הורדות בשוק האנדרואיד ומעל למיליון ביקורות חמות בניקוד של 4.1 – מה שהוביל לאחרונה להשקעה של 115 מיליון דולרים בחברה, וחדירה לשוק העולמי.

בעת ההרשמה, בחרתי במספר ז’אנרים המועדפים עלי, ונחשפתי לפיצ’ר הייחודי – ה-Flow, שבוחר עבורי שירים שצפויים להתאים לאווירה. אחרי שהפעלתי במשך כמה ימים מספר רשימות שהומלצו לי, חיפשתי אמנים שאני אוהב ודאגתי להעביר שירים שלא התאימו, הפיצ’ר הזה כבר התלבש על הטעם שלי ואני יכול להעביר שעות כשהוא פועל ברקע ושולף לי מוזיקה מעולה, כמו השיר הבא:

בתוכנה ניתן להשתמש כמעט כל מכשיר שאתם יכולים להעלות על דמיונכם, כמו טלוויזיות, מערכות רכב, קונסולות משחקים ואפילו בגוגל הום, המכשיר הביתי החכם שהשיקה החברה בשלהי שנת 2016.

בתור אחד שלא אוהב לעשות שינויים רבים בדרכי צריכת התוכן כמו מוזיקה, סרטים וסדרות – החוויה שלי עם DEEZER הייתה כמו אהבה ממבט ראשון. במשך שנים אני מחכה לאפליקציה שגם תחסוך לי זמן בחיפוש תכנים, וגם תרחיב את האופקים שלי בכך שתכיר לי מוזיקה חדשה בסגנון שאני אוהב. לנטפליקס למשל, נרשמתי אחרי פחות מדקה, ולא הסתכלתי לאחור מאז.

גולן שקד, סמנכ”ל השיווק והסחר של החברה ועומרי דולב, משותפי לב גרופ מדיה – הנציגה הרשמית של DEEZER בישראל, הודיעו על הקמתו של מרכז בישראל שעתיד להיבנות בהקדם, אשר יתרום להרחבתה של הספריה המקומית ויתמוך באמנים ישראליים, כמו גם ישיק הקלטות של אמנים מוכרים עם קטעי וידאו שיהיה נגיש לכם בכל מכשיר.

אפליקצית DEEZER
מסך הבית של DEEZER על המחשב

עוד אפשרות מעולה שפעילה כבר אצל כ-10 אחוזים מכלל 12 מיליון המשתמשים הפעילים היא ה-Song Catcher, אשר בדומה לשאזאם – תוכל לזהות את השירים שתשמיעו לה, ובעתיד גם להוציא לכם מידע על שירים שאתם תזמזמו! אם אתם מעריכים רק צלילים באיכות גבוהה, מנוי Hi-Fi ב-39.90 ש”ח לחודש יקנה לכם גישה למוסיקה בפורמט FLAC אשר לא מאבד איכות במהלך הכיווץ בדומה לפורמט ה-MP3. ישנו גם מנוי משפחתי עבור 6 משתמשים בו זמנית ומחירו יעמוד על 29.90 ש”ח מדי חודש.

יש לך מה להגיב לזה?